, ,

Çarçaf dysheku Baby/Toddler – Sous mon baobab

Moulin Roty
Availability:

6 stok


Çarçaf dysheku prej pamuku dhe ultra i butë, për një gjumë të rehatshëm dhe në ngjyrat karateristike të ngrohta nga Moulin Roty, të cilat krijojnë një atmosferë përrallore në këndin e gjumit të bebushit.

  • Me rrip elastik për të mos lëvizur nga dysheku
  • Mund ta kombinoni me mbrojtësen anësore të krevatit
  • Përmasa ideale për dyshekët standard: 60x120cm deri 70×140, përfshirë krevatët oval deri 3 vjeç.

4,200L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 70 × 140 cm
Marka

Materiali

OEKO-TEX® 100% pambuk

Mirëmbajtja

Lavatriçe 60° – Jo tharje – Jo pastrim kimik – Jo zbardhues

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çarçaf dysheku Baby/Toddler – Sous mon baobab”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…