-45%
, ,

Çorape Activity – Unicorn

Konges Slojd

Set me 2 palë çorape të buta, prej pambuku organik, të cilat janë edhe lojë!

Mbi krye kanë një kukull të vogël e cila bën zhurmë si rrëke lodër, dhe tërheq vëmendjen e bebushëve.

Janë one size: 0-6 muaj.

2,660L 4,800L

Loading...
Compare
Marka

Masa

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çorape Activity – Unicorn”

There are no reviews yet.