, ,

Çorape Krishtlindjesh – Jeur D’Hiver

Konges Slojd
Availability:

3 stok (mund të paraporositet)


Çorape tradicionale Krishtlindjesh nga Konges Sløjd, për të pritur dhurata dhe ëmbëlsira gjatë festave të fundvitit!

5,500L

3 stok (mund të paraporositet)

Loading...
Compare
Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çorape Krishtlindjesh – Jeur D’Hiver”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…