, ,

Daddy Bag, Canvas Khaki

Availability:

2 stok


Çanta e shpinës Daddy Bag është çanta më simpatike e baballarëve shumë të dashur! Çanta është me plot hapësirë dhe tej mase funksionale! Pamja extra cool plotësohet me fjalët qëndisur Daddy Bag. Një dizajn origjinal belg, që do të bëjë krenarë baballarët dhe ato të ardhshëm!

  • Ka ndarje të ndryshme brenda, me rripa elastikë 
  • Pjesa e pasme përbëhet me shtresë të butë ajrosëse, për rehati shtesë.
  • Përmban një shtroje për ndërrimin e bebit, e cila paloset. 
  • Me detaje lëkure

Përdoreni si një çantë për bebin, çantë udhëtimi, çantë palestre etj. 

Çantat e Childhome janë prodhuar me teknika dhe cilësi të lartë, për përdorim afatgjatë. Mirëmbajeni çantën tuaj Childhome! Mos e vendosni në sipërfaqe të ashpra dhe kujdes me objektet e mprehta!

14,800L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Daddy Bag, Canvas Khaki”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…