-33%
,

Dërrasë e vogël e zezë

Availability:

5 stok


Dërrasë e vogël e zezë, me këmbalec.

  • Përmasat 25 cm e gjatë dhe 15 cm e gjerë.

800L 1,200L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dërrasë e vogël e zezë”

There are no reviews yet.