,

Kuletë lapsash – Elodie

Djeco
Availability:

2 stok


Mosha: 3 vjeç

Mbani të sistemuara lapsat dhe kancelarinë tuaj të preferuar për në shkollë/para-shkollor!

Elodie:

  • është prej pambuku
  • e gjatë 23 cm
  • personazh origjinal nga artistët e Djeco!

800L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë lapsash – Elodie”

There are no reviews yet.