, , ,

Djeco Arty Toys – Ze Princesses Tower, Druri

Djeco
Availability:

4 stok


Pallati i princeshës prej druri është me 3 kate, mund të luhet nga të dy anët dhe i dekoruar aq bukur deri në detaje të imta. 

Princeshat nuk janë të përfshira.

Përmasat i ndërtuar: 51 x 28 cm

Mosha: 4vjeç

 

 

7,800L

4 stok

Loading...
Compare
10,600L for 3 item(s)
Përmasa 51 × 28 cm
Marka

Mosha

Materiali

Dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco Arty Toys – Ze Princesses Tower, Druri”

There are no reviews yet.