,

Djeco Eduludo – Domino

Djeco
Availability:

8 stok


Mosha: 3 vjeç

Një lojë e dizajnuar bukur, me figura të njohura që lidhet me numrat.

Rregullat e lojës:

Çdo lojtar merr në dorë 6 domino. Pjesa e mbetur rrinë në tokë. Lojtari i parë hedh një domino dhe hap lojën. Lojtari tjetër në radhë vendos një domino, duke përputhur dy fotografi identike ose dy numra identikë. Lojtari i parë që mbaron dominotë, fiton!

Përmban 28 domino.

2,100L

8 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco Eduludo – Domino”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…