, ,

Dyshek 90x200x20cm, Heavenly Safe Sleeper

Childhome
Availability:

1 stok


Përmasa standard: 200cm x 90cm x 20cm

Dysheku Heavenly Safe Sleeper përdor vetëm materiale me cilësi të lartë për të krijuar një ambient gjumi të mirë, të pastër dhe me sipërfaqe të fortë, thelbësore për një gjumë të rehatshëm dhe të shëndetshëm. Copa mbështjellëse ka karakteristikat thelbësore: higjienike, anti-alergjike dhe ventiluese.

Mbulesa e jashtme mund të hiqet e të lahet në 60 gradë celsius. 

Klikoni për të krahasuar modelet e ndryshme të dyshekëve të Childhome!

Sfungjeri brenda është statik dhe përshtatur për fëmijët në rritje, i cili mban shtyllën kurrizore në posturën e duhur.

  • Mbulesa e jashtme hiqet dhe lahet në lavatriçe, 60 gradë.
  • Anti alergjik
  • Anti-mykotik
  • Mbulesa viskoze dhe me ajrim
  • Sfungjer Polyurethane

57,800L

1 stok

Loading...
Compare
Peshë 14.7 g/kg
Përmasa 200 × 90 × 20 cm
Marka

Mosha

Materiali

Mbushja: Coconut Fibre Layer, Polyether Foam Veshja: 67% Polyester, 33% Viscose

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek 90x200x20cm, Heavenly Safe Sleeper”

There are no reviews yet.