, ,

Familja e Kukullave, Plan Toys

Plan Toys
Availability:

5 stok


Familja me 4 anëtarë e kukullave: 2 të rritur dhe 2 fëmijë. Seti i konceptuar për t’u përshtatur veçanërisht me shtëpitë e kukullave dhe për çdo lojë imagjinare. 

  • Portreti i punuar me detaje të imta dhe tipare miqësore
  • Veshur me rroba ngjyra të lehta
  • Dru

Përmasat:  Të Rriturit 12 cm; Fëmijët 10 cm 

3,400L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 8 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Familja e Kukullave, Plan Toys”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…