, ,

Fustan i drejtë Cherry Motif

Konges Slojd

Fustan pambuku me prerje të drejtë me designin Cherry Motif, prej pambuku organik dhe shumë elegant.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

4,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan i drejtë Cherry Motif”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…