,

Fustan me rripa – Stripe Eclipse

Konges Slojd

Fustan me rripa, me vija dhe disa zemra të kuqe zbukurojnë fustanin.

  • 100% pambuk organik
  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

4,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan me rripa – Stripe Eclipse”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…