-30%
, , ,

Fustan Pen Saga Bloom

Konges Slojd

Fustan model sarafan, prej pambuku të butë organik mbi copë kadife dhe rripa elastik, nga Konges Slojd.

 

Rekomandim mbi përzgjedhjen e masave: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

 

5,740L 8,200L

Prioriteti:

Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…