-32%
, , ,

Fustan Sweat – Smoke Grey

Konges Slojd

Fustan pambuku, i ngrohtë nga brenda me një shtresë të butë pushi. Vjen në ngjyrë bezhë dhe mund të kombinohet me getat me design të Konges Sløjd.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

3,800L 5,600L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

95% pambuk organik, 5% elastene

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan Sweat – Smoke Grey”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…