, ,

Gatuesi për Pasta & Drithëra – për Babycook Express

Beaba
Availability:

7 stok


*Për t’u përdorur me Béaba BabyCook Express*

Koshi plastik mund t’i shtohet Béaba BabyCook Express për të gatuar në kohë rekord dhe plot shije: pasta dhe drithëra si oriz, porridge, grurë, mel, madje edhe thjerrëza.

Kapaciteti siguron një vakt të mirë për famijët.

 

2,300L

7 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gatuesi për Pasta & Drithëra – për Babycook Express”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…