, ,

Growing Green Bouncer – Blue Gatsby

Nobodinoz
Availability:

2 stok


Growing Green nga Nobodinoz është linja në zgjerim e mobiljeve për fëmijë, me dizajn të përsosur dhe materiale natyrore.

Bounceri i  sigurt dhe komod krijon një lëvizje lëkundëse të qetë dhe relaksuese.

  • E bërë nga materiale natyrale, prej druri ahu me llak mat dhe pambuk organik 
  • Solid dhe i gjerë, për fëmijën tuaj deri në 9 kg.
  • Mbulesa prej pambuku organik vendoset në strukturën prej druri me zinxhirë elastikë.
  • Në përputhje me rregulloren evropiane EN 12790

25,900L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Growing Green Bouncer – Blue Gatsby”

There are no reviews yet.