-21%
, , , , ,

Harta Magnetike e Kafshëve, Minikids

Janod
Availability:

3 stok


  • Mosha: 2 vjeç

Harta e botës e konceptuar për më të vegjëlit, si një lojë e bukur magnetike me kafshët më karakteristike.

Tabela e madhe tregon botën me kontinentet dhe oqeanet e saj. Vendosni 48 kafshët mbi të sipas vendit ku jetojnë. 

Për të ndihmuar fëmijët, një poster i madh edukativ përmban informacione për të identifikuar dhe emëruar kafshët. 

Mund ta varni në mur ose të luani mbi tryezë. Magnetet e vogla në formë kafshësh janë në madhësinë e duhur për fëmijët e kësaj moshe dhe mund të përdoren edhe në lojra të tjera ose për qëllime të ngjashme edukative.

Përmasat: 42 x 30 cm

Përshihen: Harta magnetike, 48 kafshë magnetike, një poster

3,800L 4,800L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 42 × 30 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Harta Magnetike e Kafshëve, Minikids”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…