Hobby Glue Shishe 80gr

Availability:

6 stok


Ngjitëse e bardhë në shishe, për përdorim universal. Ideale për projektet e shkollës dhe të artit.

  • Shishja 3.5 cm, 80 gr.

520L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Hobby Glue Shishe 80gr”

There are no reviews yet.