Ngjitëse dekorative – Bunnies & Unicorns

Availability:

6 stok


Ngjitëse letër dekorative – washi tape – ilustruar plot fantazi dhe gëzueshëm nga Rico Design.

Çdo ngjitëse është 10m e gjatë x ø 1.5cm.

Kombinohen shumë bukur edhe me njëra tjetrën.

  • Vijnë në një kuti paketimi ngjyrë pink, ideale për të gëzuar çdo fëmijë!
  • Seti përmban 5 ngjitëse me ilustrime të ndryshme.

2,000L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjitëse dekorative – Bunnies & Unicorns”

There are no reviews yet.