,

Jastëk Ndërrimi për Bebe – Lemon

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Jastëk ndërrimi për bebin e vogël, i plotësuar me dyshekun dhe mbulesën e jashtme. 

  • Mbulesa e jashtme: 100% pambuk organik dhe ka një shtresë BIONIC-FINISH® ECO, kundra ujit.
  • Dysheku prej PU (poliuretani).
  • Certifikuar Oeko-Tex Standard 100, pa nivele të dëmshme substancash toksike.
  • Pastrimi: Ujë apo papastërtitë fshihen lehtësisht. Mbulesa e jashtme hiqet dhe lahet në 40 gradë C
  • Përmasa: 62 x 50

7,800L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 62 × 50 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jastëk Ndërrimi për Bebe – Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…