, , , ,

Seti Termik On the Go! Old Pink

Beaba
Availability:

3 stok


Produktet më të përdorshme në udhëtim me fëmijët në një set:

  1. Çante termike me doreza 5L
  2. Mbajtësja termike e ushqimit 500ml
  3. Shishja termike me doreza 250ml Pink
  4. Luga e bebes Mist

Udhëtoni pa u shqetësuar sepse bebushi juaj do të ketë ushqim të freskët dhe të sigurt!

Çanta: 5L – e bollshme, për transportin e dy-tre vakteve, e papërshkueshme nga uji, me doreza dhe xhep të jashtëm.

Mirëmbajta: Pastrohet me sfungjer të lagur.

7,200L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 22 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti Termik On the Go! Old Pink”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…