,

Dry ‘n’ Snack Béaba

Beaba
Availability:

5 stok


Dehidratues i ushqimit

Një risi fantastike eksperience në kuzhinë me fëmijët, familjen dhe shoqërinë!

Bëni në shtëpi ushqime të shijshme, të shëndetshme për të vegjlit dhe më të rriturit!

Patate, fruta e perime, pure frutash, kos…e shumë të tjera!

Si funksionon Dry ‘n’ Snack?!

  • Në grilat e pajisjes vendosni (pothuajse) çdo ushqim! Disa sugjerime të rekomanduara nga Béaba: patate, fruta dhe perime, lëkura dhe role frutash, krekera, pure frutash…
  • Pjekja bëhet me ajër 3D: siguron pjekje uniform dhe të saktë për një rezultat optimal
  • Përfshin 4 tabaka inox: material i shëndetshëm, pa transferim shije apo ere
  • Temperatura e rregullueshme: nga 35°C në 80°C
  • Ekran dixhital me kohëmatës dhe fikje automatike: nga 1 deri në 24 orë
  • Derë e gjerë e tejdukshme 
  • Tabaka e integruar për mbledhjen e thërrimeve

Mos harroni dhe mos u nxitoni në ushqime të konservuara! Nëse jeni në udhëtim, të gjitha ushqimet e parapërgatitura shëndetshëm në shtëpi mund t’i merrni me vet në tasa termikë apo çanta termike. I gjeni tek Aksesorët!

12,600L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dry ‘n’ Snack Béaba”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…