, , ,

Termus Ujë me pipëz – Old Pink, Inoks 250ml

Beaba
Availability:

6 stok


Vëllimi: 250ml

Materiali: Inoks

Shishe termike prej inoksi, me pipëz, si një zgjidhje afatgjatë dhe e sigurt për fëmijët më të rritur, në shtëpi apo në çdo udhëtim.

  • Efekt termik me dy mure inoks, me vakum (ftohtë: 10h / nxehtë: 5h)
  • Hapet lehtë: kapak rrëshqitës
  • Dorezat mbajtëse mund të hiqen nëse është e nevojshme
  • Zero Rrjedhje: e hapur ose e mbyllur, nuk rrjedh falë valvulës së shishes dhe valvulës së pipëzës. 
  • Mirëmbajtje e lehtë: çdo pjesë hiqet për t’u larë. Rekomandohet larja me dorë (në lavastovilje në program delikat)
  • Materiali premium: pipëza silikon, shishja inox 316 – inox më i qëndrueshëm, rezistent dhe me cilësi shumë të lartë (veçanërisht i përdorur në pajisje ushqimi)
  • E dini se inox është pafundësisht i riciklueshëm!!

3,100L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Materiali

Inoks

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Termus Ujë me pipëz – Old Pink, Inoks 250ml”

There are no reviews yet.