,

Jastëk Premium, Mbushje me Pupla – Baby

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Jatëk premium për bebe, me puplat më të imta dhe më të buta, ndodhur në pjesën e brendshme të barkut të rosave (Muscovy duck down).

Down Down është materiali izolues më i mirë në botë. Ai rregullon shumë mirë nxehtësinë dhe lagështinë në jastëk apo jorganë.

Materiali: Mbulesa e jashtme 100% pambuk, Mbushja: 90% puplat e imta, ndodhur në shtresën e brendshme të barkut të rosave/ 10% pupla normale rosash 

  • Përmasa 40x45cm
  • 1 cm i trashë
  • Vjen bashkë me një Tote Bag dhuratë, me zinxhir, për përdorim të përditshëm
  • Mund të lahen me 30 gradë në lavatriçe me cikël të butë dhe detergjentë të butë me 2-3 topa larës. Gjatë tharjes shkundeni dhe hapini puplat me dorë.

5,500L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jastëk Premium, Mbushje me Pupla – Baby”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…