-45%
, , , ,

Jeta në Planetin Mars

Tender Leaf

Një set loje fantastik, dizenjuar si një stacion në planetin Mars, ku mund të jetojnë njerëzit. Konceptuar sipas teorive moderne të përshtatjes së njerëzve në planetin e kuq! Seti i lojës krijon një persperktivë të re dhe nxit kureshtjen për zbulime dhe hulumtime të reja nga fëmijët!

Seti përmban: raketë, astronaut, UFO, serën e rritjes së perimeve, kullën e kontrollit etj.

Përmasat: 45 x 44 x 20 cm

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

 

7,800L 14,200L

Loading...
Compare
Përmasa 43 × 28 × 8 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jeta në Planetin Mars”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…