-50%
, , ,

Peshorja Retro Style

Tender Leaf

Peshorja e perimeve dhe frutave, me stilin retro, punon vërtet. Vendosni produktet mbi peshore dhe shihni të lëviz shigjeta.

Megjithëse nuk është e shkallëzuar sipas peshës në gr/kg, është e shkallëzuar nga 1-10, për të dhënë konceptin e peshës sipas një etaloni më të kuptueshëm për fëmijët e vegjël.

Një mjet sa argëtues aq edhe didaktik.

Përmasat: 33 x 26 x 12

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

 

2,600L 5,200L

Loading...
Compare
Përmasa 20 × 11 × 9 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshorja Retro Style”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…