-26%
, , , , ,

Kutia e veglave, KS

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Mosha: 3 vjeç

Kutia e veglave të punës, e gjitha prej druri, me dizajn enkas minimalist, për ta lënë të lirë fantazinë dhe lojën me role.

Përmban: kutinë prej druri, sharrë, çekiç, kaçavidë dhe disa vida, pincë dhe metër.

4,880L 6,600L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 21 × 14 × 12 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kutia e veglave, KS”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…