-35%
, , ,

Bird’s Nest Cafe

Tender Leaf

Ejani në Bird’s Nest Cafe, një kafene me detaje të bukura dhe me shumë gjëra të ndryshme për të parë dhe bërë! Seti i lojës është konceptuar si një mini kafene, ku përgatitet kafeja me ekspresin e kafesë, çaji dhe përgatiten panine dhe ëmbëlsira shoqëruese. Përmban plot 43 aksesorë për të sjell një kafene të vogël në duart e fëmijëve! 

Nominuar si një ndër lojrat më të mira të 2020, Bird’s Nest Cafe e Tender Leaf Toys është krijuar me një gamë ngjyrash të freskëta dhe krejtësisht neutrale. 

Përmban: Ekspresin, tosterin, bustina kafeje të ndryshme, bustina çaji, sanduiç dhe ëmbëlsira, shkumën e qumështit, kafe të ndryshme, filaxhanë, pjata, lugë, pirunë, thikë, enën e qumështit, sanduiç dhe ëmbëlsira, sirtaarë të vegjël.

Përmasat: 50 x 27 x 14 cm

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë

 

15,400L 23,800L

Loading...
Compare
Përmasa 50 × 27 × 14 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bird’s Nest Cafe”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…