, , , ,

Joe Roll Up – Rrethues krevati me aktivitete

Lilliputiens
Availability:

3 stok


Keni menduar për një rrethues krevati interaktiv, që fëmijët të mund të luajnë me të? Ose të gjejnë një mik të dashur që e rrethon e i jep më shumë siguri teksa i zë gjumi?

Ky është Joe Roll Up, rrethues krevati ose zone loje, shumëngjyrësh, me tekstura të buta dhe plot aktivitete argëtuese për t’u eksploruar kur fëmija është zgjuar. 

Materialet më të mira nga Lilliputiens ju japin siguri në përdorim që nga lindja.

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Me seli në Belgjikë, ekipi i Lilliuputiens dizenjon vet të gjithë personazhet e saj dhe zgjedhin më pas materialet të cilësi të lartë, mbushje polyester të pastër për pellushat, përdorin materiale e tekstura të ndryshme dhe interesante, për të tërhequr vëmendjen dhe stimuluar fëmijët. 

10,800L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Veshja e jashtme : Eco linen – polyester – jersey / Mbushja : 100% recycled polyester – GRS Certification

Mirëmbajtja

I gjithë në lavatriçe me cikël të butë 30 gradë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Joe Roll Up – Rrethues krevati me aktivitete”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…