,

Kangur Mini – Woven – Dots Print

BabyBjorn
Availability:

3 stok


Kanguri Mini krijuar posaçërisht për të sapolindur deri 1 vjeç, për të lehtësuar shëtitjet e përditshme dhe për t’u hequr e venë lehtësisht me një dorë.

  • 0–12 months
  • 3.2–11 kg, from 53 cm
  • 3 pozicione mbajtëse
  • Shumë i lehtë në përdorim
  • Materiali: 65% recycled polyester, 35% pambuk
    veshja e jashtme e plotë dhe luksoze, materiale organike të krijuara nga BabyBjorn.

Mund ta përdorni me fytyrë nga brenda apo ta ktheni bebin me fytyrë nga jashtë, rreth muajit të 5të, pasi të mund të mbajë vet qafën drejt.

Mban trupin, gjunjtë dhe këmbët e bebit në pozicion natyral, të harkuar dhe të qetë. Mund ta ndjeni harkimin dhe rehatinë e bebit duke e prekur me dorë. Materialet janë afatgjatë, kimikisht të pastra.

Mund të siguroni suport për kokën me pjesën extra të Kangurit ose ta ulni e palosni.

Çfarë ka të veçantë Mini? Mini është i vogël, i lehtë dhe i butë. Është dizenjuar për të përmbushur nevojën e kontaktit me prindin të foshnjeve të vogla fare. Përdoret lehtësisht me një dorë. Hapet përpara për të futur e nxjerrë bebin.

Kur nis të përdoret? Nga dita e parë e lindjes së bebit!

Kanguri Mini në përputhje me stadarded Europiane dhe Amerikane të sigurisë: EN 13209-2:2015 & ASTM F2236.

13,600L

3 stok

Loading...
Compare
38,400L for 2 item(s)
Marka

Ngjyra

Materiali

65% recycled polyester, 35% pambuk
veshja e jashtme e plotë dhe luksoze

Siguria

Në përputhje me stadarded Europiane dhe Amerikane të sigurisë: EN 13209-2:2015 & ASTM F2236. 

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kangur Mini – Woven – Dots Print”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…