,

Kangur One – Cotton Black

BabyBjorn
Availability:

4 stok


Kanguri One, një klasik i BabyBjorn, dizenjuar për të shijuar bebin në krahë për një kohë të gjatë, duke garantuar rehati për bebin dhe për prindin: me përforcim tek beli dhe rripat, çliron peshën dhe presionin.

  • 0–3 vjeç
  • 3.2–11 kg, from 53 cm
  • 3 pozicione mbajtëse
  • Shumë i lehtë në përdorim, me disa klikime e sistemime rripash mund ta përshtasni lehtësisht sipas nevojave dhe moshës së bebit
  • Materiali: Pambuk / Butësi maksimale me materiale organike /OEKO-TEX® Standard 100, Class 1 or bluesign® Grade A – për materiale tekstile të cilat prekin lëkurën e bebeve.

Mund ta përdorni me fytyrë nga brenda apo ta ktheni bebin me fytyrë nga jashtë, rreth muajit të 5të, pasi të mund të mbajë vet qafën drejt.

Mban trupin, gjunjtë dhe këmbët e bebit në pozicion natyral, të harkuar dhe të qetë. Mund ta ndjeni harkimin dhe rehatinë e bebit duke e prekur me dorë. Materialet janë afatgjatë, kimikisht të pastra.

Mund të siguroni suport për kokën me pjesën extra të Kangurit ose ta ulni e palosni.

Çfarë ka të veçantë One? One është kangur i menduar për të mbajtur bebin për një kohë të gjatë, deri 3 vjeç. Ka shtresa të plota sfungjeri dhe përforcime tek beli dhe rripat e shpatullave, të cilat lehtësojnë presionin e peshës së fëmijës edhe kur është i rritur.

Kur nis të përdoret? Nga dita e parë e lindjes së bebit!

I sigurt? “Hip Healthy” sipas International Hip Dysplasia Institute + Kanguri One në përputhje me stadarded Europiane dhe Amerikane të sigurisë: EN 13209-2:2015 & ASTM F2236.

24,600L

4 stok

Loading...
Compare
47,600L for 2 item(s)
Marka

Materiali

100% Pambuk / OEKO-TEX® Standard 100, Class 1 or bluesign® Grade A

Siguria

Në përputhje me stadarded Europiane dhe Amerikane të sigurisë: EN 13209-2:2015 & ASTM F2236. 

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kangur One – Cotton Black”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…