, ,

Kapele Pambuku – Posey Optic White

Konges Slojd

Kapele e holle dhe e butë prej pambuku organik, nga Konges Sløjd.

  • Masat janë reale; rekomandojmë të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

 

 

4,600L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapele Pambuku – Posey Optic White”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…