-20%
, , , ,

Karrige Kashte – Flower

Childhome

Karrigia prej kashte, në ngjyrë natyrale dhe punuar mjeshtërisht në formë luleje, kombinohet me këmbë të holla metalike të zeza. Moderne dhe një nga detajet që do të bëjë ndryshimin në interierin e dhomës, si edhe një ndër aksesorët më të dashur e të përdorur nga fëmijët, karrigia e tij/saj personale!

Përdoret për tavolina të vogla vizatimi, për të bërë mësimet e para dhe për të ulur miqtë e të ftuarit e vegjëtl!

  • Lartësia e ulëses: 27cm
  • Mban deri: 25kg

9,520L 11,900L

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrige Kashte – Flower”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…