, ,

Karrocë kukullash – Big Cherry Glitter

Availability:

3 stok


Mosha: 3 vjeç

Karrocat klasike për të nxjerrë shëtitje kukullat dhe lodrat e tjera!

  • Mund të paloset dhe hapet lehtësisht;
  • Ka edhe një çantë organizuese të vogël.

Materiali: Pambuk organik dhe hekur, prodhuar me materiale ekologjike, miqësore me ambientin dhe pa kimikate.

6,800L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 56 × 27 × 46 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrocë kukullash – Big Cherry Glitter”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…