, , ,

Kolltuk rrëshkitës me stol – White Leather

Childhome
Availability:

1 stok


Karrigia e gjidhënies nga Childhome është një aventurë e vogël dhe e bukur në dhomë, si për ju ashtu edhe për të voglin tuaj. 

Karrigia rrëshqet në boshtin e saj, dhe shoqëron lëvizjet tuaja dhe të karriges njësoj edhe stoli i këmbëve përpara. Kjo jep një ndjenjë qetësie për bebin dhe shplodhje e komoditeti për ju gjatë ushqyerjes së bebit me gji apo me formulë. 

Karrigia me rrëshqitje ka jastëkë të trashë, krahë të mbushur dhe një punim elegant dhe shumë luksoz në çdo detaj. Për këtë mund ta përdorni lehtësisht në ambinetet e shtëpisë, pasi të rritet bebi, si një kënd relaksi ose leximi për të gjithë familjen. 

Lartësia e stolit të këmbëve: 45cm nga toka

53,300L

1 stok

Loading...
Compare
Përmasa 98 × 80 × 66 cm
Marka

Materiali

Struktura: Dru
Jastëku: 30% PU Lëkurë, 35% Pvc, 35% Polyester
Mbushja e jastëkut: 100% Polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kolltuk rrëshkitës me stol – White Leather”

There are no reviews yet.