Sold out!
, , ,

Radio Pikniku – Candy Pink

SunnyLife
Availability:

S’ka stok


Mund të keni kudo me vete muzikën tuaj të preferuar apo radion, në makinë, në det ose në piknik!

  • Rezistent ndaj lagështirës, mujit dhe rërës!
  • Zëri shumë i pastër;
  • Adaptohet me çdo telefon ose tabletë;
  • Altoparlant wireless MP3;
  • Kontrolli i volumit master dhe bass
  • Me lidhje AUX
  • USB DC
  • Punon me 4 bateri AA

Nuk përfshihen: Kablli AUX dhe bateritë AA

6,600L

Sold out!

Compare
Përmasa 17 × 8 × 20 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Radio Pikniku – Candy Pink”

There are no reviews yet.