Kordele pambuku – Bon Coeur Color

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Kordele flokësh nga Konges Sløjd 95% pambuk dhe 5% elastene për më shumë komoditet!

  • Zgjidhni nga 2 masa: nga 6 muaj në 3 vjeç

1,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kordele pambuku – Bon Coeur Color”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…