, ,

Kosh Bamboo – Gold Stella Pink

Availability:

2 stok


Koshi shumë funksional i rrobave, lojrave dhe sendeve të tjera të dhomës, prej 100% pambuk!

Mund të lahet në lavatriçe!

Përmasa Large: ø 42 cm x 60 cm i lartë 

6,500L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 60 × 42 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kosh Bamboo – Gold Stella Pink”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…