,

Kovë dhe lojra rëre! – Dino

Availability:

5 stok


Linja e aksesorëve të pastër të plazhit nga Konges Slojd.

Zgjidhni me kujdes e vëmendje lojrat e fëmijëve nën temperaturat e nxehta.

Seti me 4 pjesë: kovë me bish, ibriku i ujit, lopata dhe forma.

  • 100% silikom, 0 toksina dhe 0 BPA.
  • Të sigurta nën rrezet e diellit, nuk lëshojnë kimikate apo toksina nën nxehtësi.

5,600L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kovë dhe lojra rëre! – Dino”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…