Sold out!
,

Krahë noti, Ocean Treasure

SunnyLife
Availability:

S’ka stok


  • Mosha: 3 – 6 vjeç

Argëtohuni me ngjyrat gazmore të verës dhe format fantastike të krahëve të notit për fëmijë nga Sunnylife.

Krahët e notit janë bërë me material cilësor PVC, rezistente ndër vite pushimesh vere dhe pa toksina!

Dizenjuar me formë komode, për liri gjatë notit dhe lojës në ujë.

  • Pesha Max. pesha: 30 kg
  • Përmasa e secilës krahëz 16 x 22 x 15 cm
  • Materiali: PVC e qëndrueshme 0. 18 mm
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate 

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

2,000L

Sold out!

Compare
11,500L for 3 item(s)
Marka

Mosha

Materiali

PVC Pa BPA Pa Phthalates

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krahë noti, Ocean Treasure”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…