, ,

Kubat – Kopshti

Tender Leaf

Set me 24 kuba prej druri, ilustruar me temën e natyrës, me gjethe e lule, si edhe një nusepashke! Vendosini kubat sipër njëri-tjetrit dhe dëgjoni një tingull të lehtë kur bashkohen!

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

 

5,200L

Loading...
Compare
Përmasa 15 × 15 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kubat – Kopshti”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…