-39%
, , , ,

Kukulla Bebe Emi 36cm

Paola Reina

Kukulla Bebe Emi është e gjatë 36 cm, veshur me rroba shumë të buta në ngjyrë të lehtë pink, ka një kapuç e papauçe të vogla. Të gjitha mund të hiqen e vishen përsëri pjesë pjesë për lojra pafund.

  • Ka flagrancë të lehtë vanilje – për vëmendje nëse fëmijët janë alergjik.
  • Vjen në një kuti e paketuar bukur, me vulën origjianle të Paola Reina, që garanton autencitetin dhe cilësinë.
  • Prodhuar në Spanjë

Lexoni më shumë! Paola Reina është një markë 20 vjeçare kukullash, e cila dizenjon dhe prodhon të gjitha kukullat në Spanjë. Materialet e përdorura janë të sigurta dhe pa phthalates. Teknologjia, cilësia dhe dizajni luajnë një rol shumë të rëndësishëm në procesin e prodhimit, duke kombinuar teknika të avancuara moderne, por disa detaje ruhen dhe punohen tërësisht me dorë, si skulptura e bazë, grimi i fytyrës, flokët apo veshja. Çdo kukull ka vulën e vet, e cila tregon origjinalitetin Paola Reina. 

4,660L 7,600L

Loading...
Compare
Përmasa 36 cm
Marka

Materiali

Vinyl, PVC pa phthalates

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kukulla Bebe Emi 36cm”

There are no reviews yet.