, ,

Kukulla Carla me fustan, 32cm

Paola Reina

Kukulla Carla vjen në një variant më elegant, veshur me fustan të bukur, geta dhe këpucë. Ajo ka flokë të gjatë dhe seti i bukur i veshjes është i përfshirë.

Ka një aromë të lehtë vanilje.

Vjen në një kuti e paketuar bukur, me vulën origjianle të Paola Reina, që garanton autencitetin dhe cilësinë.

  • 32cm
  • Made in Spain

***

Paola Reina është një markë 20 vjeçare kukullash, e cila dizenjon dhe prodhon të gjitha kukullat në Spanjë. Materialet e përdorura janë të sigurta dhe pa phthalates. Teknologjia, cilësia dhe dizajni luajnë një rol shumë të rëndësishëm në procesin e prodhimit, duke kombinuar teknika të avancuara moderne, por disa detaje ruhen dhe punohen tërësisht me dorë, si skulptura e bazë, grimi i fytyrës, flokët apo veshja. Çdo kukull ka vulën e vet, e cila tregon origjinalitetin Paola Reina. 

8,300L

Loading...
Compare
Përmasa 32 cm
Marka

Materiali

Vinyl, PVC pa phthalates

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kukulla Carla me fustan, 32cm”

There are no reviews yet.