, ,

Kukulla Carol 32cm

Paola Reina

Kukulla Carol është një nga krijimet origjinale të Paola Reina, e gjatë 32cm, me flokë të gjatë dhe setin e veshjeve të përfshirë.

Ka një aromë të lehtë vanilje.

Vjen në një kuti e paketuar bukur, me vulën origjianle, e cila garanton autencitetin dhe cilësinë.

  • 32cm
  • Made in Spain

***

Paola Reina është një markë 20 vjeçare kukullash, e cila dizenjon dhe prodhon të gjitha kukullat në Spanjë. Materialet e përdorura janë të sigurta dhe pa phthalates. Teknologjia, cilësia dhe dizajni luajnë një rol shumë të rëndësishëm në procesin e prodhimit, duke kombinuar teknika të avancuara moderne, por disa detaje ruhen dhe punohen tërësisht me dorë, si skulptura e bazë, grimi i fytyrës, flokët apo veshja. Çdo kukull ka vulën e vet, e cila tregon origjinalitetin Paola Reina. 

7,500L

Loading...
Compare
Përmasa 32 cm
Marka

Materiali

Vinyl, PVC pa phthalates

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kukulla Carol 32cm”

There are no reviews yet.