Sold out!
, ,

Kukulla Marga me arush 32cm

Paola Reina
Availability:

S’ka stok


Kukulla Marga është e gjatë 32 cm, një karakter shumë i bukur me flokë të gjatë e kacurrela të kuqe, veshur me një fustan të lehtë ngjyrë rozë, këpucë e çorape. Veshja mund të hiqet e vishet më vete. Vjen së bashku me një arush të vogël pellushi, shoku i saj i pandashëm dhe një krëhër kukullash.

  • Ka një aromë të lehtë vanilje.
  • Flokët janë vendosur fortë e janë shumë cilësor, mund t’i krihni e modeloni pafund.
  • Vjen në një kuti e paketuar bukur, me vulën origjianle të Paola Reina, që garanton autencitetin dhe cilësinë.
  • Prodhuar në Spanjë

Lexoni më shumë! Paola Reina është një markë 20 vjeçare kukullash, e cila dizenjon dhe prodhon të gjitha kukullat në Spanjë. Materialet e përdorura janë të sigurta dhe pa phthalates. Teknologjia, cilësia dhe dizajni luajnë një rol shumë të rëndësishëm në procesin e prodhimit, duke kombinuar teknika të avancuara moderne, por disa detaje ruhen dhe punohen tërësisht me dorë, si skulptura e bazë, grimi i fytyrës, flokët apo veshja. Çdo kukull ka vulën e vet, e cila tregon origjinalitetin Paola Reina. 

9,300L

Sold out!

Compare
Përmasa 32 cm
Marka

Materiali

Vinyl, PVC pa phthalates

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kukulla Marga me arush 32cm”

There are no reviews yet.