, ,

Kukulla Pomea – Baby Praline

Djeco

Koleksioni i kukullave Pomea nga Djeco është një ndër më të bukurit. Kukulla ka tipare të buta, sy të dashur dhe veshja në ngjyra neutrale.

  • 32cm
  • Materialet të gjitha janë pa toksina
  • Vjen në një kuti e paketuar bukur

5,200L

Loading...
Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…