Sold out!
, ,

Kukulla Rebeca Balerina 32cm

Paola Reina
Availability:

S’ka stok


Kukulla Rebeca është e gjatë 32 cm, shumë e veçantë me flokët e dendur kaçurrel, zbukuruar me kurorë me lulë dhe veshur me fustanin e lehtë pink, këpucë balerine që mund tja lidhni deri tek gjuri, si edhe veshur me geta.

  • Ka një aromë të lehtë vanilje.
  • Flokët janë vendosur fortë e janë shumë cilësor, mund t’i krihni e modeloni pafund.
  • Vjen në një kuti e paketuar bukur, me vulën origjianle të Paola Reina, që garanton autencitetin dhe cilësinë.
  • Prodhuar në Spanjë

Lexoni më shumë! Paola Reina është një markë 20 vjeçare kukullash, e cila dizenjon dhe prodhon të gjitha kukullat në Spanjë. Materialet e përdorura janë të sigurta dhe pa phthalates. Teknologjia, cilësia dhe dizajni luajnë një rol shumë të rëndësishëm në procesin e prodhimit, duke kombinuar teknika të avancuara moderne, por disa detaje ruhen dhe punohen tërësisht me dorë, si skulptura e bazë, grimi i fytyrës, flokët apo veshja. Çdo kukull ka vulën e vet, e cila tregon origjinalitetin Paola Reina. 

9,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 32 cm
Marka

Materiali

Vinyl, PVC pa phthalates

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kukulla Rebeca Balerina 32cm”

There are no reviews yet.