Kuletë e Madhe – Starry Rainbow

Caramel et Cie
Availability:

4 stok


Kuletë e madhe, e gjerë dhe me shumë hapësirë. Mund të përdoret për të gjitha kancelaritë e shkollës apo për sende vetjake kozmetike gjatë udhëtimit. 

  • Përmasa 23 x 12 x 11 cm
  • Hapje/Mbylljet me zinxhir
  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë
  • 2 vjet garanci

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

3,500L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 23 × 12 × 11 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë e Madhe – Starry Rainbow”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…