, , ,

Kuletë Kozmetike, e Madhe – Peonia

Konges Slojd
Availability:

2 stok


  • Përmasa: 29 x 18.5 x 11.5 cm

Kuleta e përshtatshme për aksesorët kozmetikë të mamit, apo edhe ndërresat kryesore të bebushit, me xhep të brendshëm.

E madhe mjaftueshëm, me hapje të gjerë,  mbyllet me zinxhirë.

Mund ta përdorni në shtëpi, ideale gjatë shëtitjeve apo udhëtimeve në çantën tuaj.

Kundra ujit dhe papastërtive, prej pambuku organik nga jashtë.

Lahet në lavatriçe.

 

5,800L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 28 × 18.5 × 11.5 cm
Marka

Materiali

Veshja e jashtme: Pambuk Organik
Brenda: Polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë Kozmetike, e Madhe – Peonia”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…