, , ,

Kuletë Kozmetike, e Vogël- Peonia

Konges Slojd
Availability:

2 stok


  • Përmasa:  25 x 12,5 x H: 11,5 cm

Kuleta e përshtatshme për aksesorët kozmetikë të mamit, me xhep të brendshëm.

Me hapje të gjerë,  mbyllet me zinxhirë.

Mund ta përdorni në shtëpi, ideale gjatë shëtitjeve apo udhëtimeve në çantën tuaj.

Kundra ujit dhe papastërtive, prej pambuku organik nga jashtë.

Lahet në lavatriçe.

 

4,900L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 25 × 12.5 × 11.5 cm
Marka

Materiali

Veshja e jashtme: Pambuk Organik
Brenda: Polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë Kozmetike, e Vogël- Peonia”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…